KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14324564
nr 1432 4564
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 48x59cm, yttermått inklusive ram. 66x77cm
måndag 22 november 2021
kl 19:35:37
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg